Niezależnie od tego czy są Państwo targowym debiutantem czy doświadczonym wystawcą nasza firma dołoży wszelkich starań aby nikt nie przeszedł obojętnie obok Państwa ekspozycji.

EXPO EXPERTS to zespół doświadczonych specjalistów w branży wystawienniczej. Nasi project managerowie sprawią, że Państwa stoisko będzie funkcjonalne, estetyczne i nowoczesne.

Spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców od projektu do wykonania z wyposażeniem stoiska w najdrobniejsze detale.

Naszym priorytetem jest osiągnięcie przez naszych klientów założonych na targi celów strategicznych, takich jak: zwiększenie sprzedaży, budowa wizerunku, premiera nowego produktu czy też zebranie jak największej liczby kontaktów. Nastawiamy się na Państwa sukces, dopasujemy indywidualną koncepcję projektową aby zrealizować założony plan.

Realizujemy kilkadziesiąt zleceń w ciągu roku na terenie naszego kraju oraz w całej Unii Europejskiej. Do każdej realizacji przypisany jest dedykowany koordynator, który czuwa nad całością. 

Mamy świadomość, że na wizerunek marketingowy firmy na targach składa się szereg elementów a z nami mają Państwo pewność, że zatroszczymy się o wszystkie etapy ekspozycji.

EXPO EXPERTS - specjaliści w branży wystawienniczej - O nas